Φωτιστικό Οροφής 5 φώτα με διακοσμητικά φύλλα σε απόχρωση χρώμιο
€180,00 Original price was: €180,00.€162,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €162,00.
Φωτιστικό οροφής 3 φώτα G9 με διακοσμητικά φύλλα σε απόχρωση χρώμιο
€150,00 Original price was: €150,00.€135,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €135,00.
Φωτιστικό οροφής 5 φώτα G9 με διακοσμητικά φύλλα σε απόχρωση χρώμιο
€250,00 Original price was: €250,00.€225,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €225,00.
Φωτιστικό οροφής τρίφωτο με διακοσμητικά φύλλα και σκελετό σε απόχρωση χρώμιο.
Άμεσα διαθέσιμο
Κωδικός προϊόντος:
2109-5L
Κατηγορίες: Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτες: G9, οροφής, πεντάφωτο, φύλλα, χρώμιο
Περιγραφή
Φωτιστικό οροφής πεντάφωτο g9 με διακοσμητικά φύλλα και σκελετό σε απόχρωση χρώμιο.
Διατίθεται σε χρώμιο, οξυντέ, χρυσή απόχρωση.
Ιδανική επιλογή για χαμηλοτάβανους χώρους.
Φωτιστικό Κατασκευής μας.
Χαρακτηριστικά
| Διάμετρος/πλάτος | 60cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο – Γυαλί |
| Χρώμα | Χρώμιο |
| Τύπος Λαμπτήρα | G9 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 5 |
| Ύψος | 20cm |
| Διάμετρος βάσης | 10cm |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Χρώμιο |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Κλασικό, Μοντέρνο |
| Τύπος | G9 |
| Κατασκευαστής | Ravnalis Lighting |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.




