Επίτοιχο Φωτιστικό LED 18W 771Lm 3000K Απλίκα Mosaic
€159,00
Χαμηλό Απόθεμα / Τελευταία κομμάτια
Κωδικός προϊόντος:
4267100
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: LED module, MOSAIC, viokef, Απλίκες Τοίχου
Περιγραφή
Ένα επίτοιχο φωτιστικό που μοιάζει σαν έχει βγει από μουσείο σύγχρονης τέχνης.
Μονοχρωματικό σε μαύρο χρώμα, το φωτιστικό αυτό δημιουργεί ενδιαφέρουσες σκιές προσδίδοντας εφέ κρυφού φωτισμού. Χαρίζει ατμοσφαιρικό φωτισμό του χώρου και δίνει μια μοναδική μυστηριώδη χροιά στη διακόσμηση του, της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | W:860 |
|---|---|
| Ύψος | H:670 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 18W – 771 Lm |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 771 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


