Επιτόιχιο Φωτιστικό LED Απλίκα Εξωτ. Χώρου Erodius
€57,80
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4255600
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός, Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Ετικέτες: ERODIUS, LED module, viokef, Απλίκες Τοίχου
Περιγραφή
Επιτόιχιο Φωτιστικό LED Απλίκα Εξωτ. Χώρου Erodius της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | L:169 |
|---|---|
| Ύψος | H:219 |
| Χρώμα | ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED MODULE |
| Κατανάλωση (watt) | 13W – 660 Lm |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 660 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Ανθρακί |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


