Κρεμαστό φωτιστικό LED 16W 3000K σε μαύρη απόχρωση D:20cm (6057-BL)
€64,48 Original price was: €64,48.€52,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €52,00.
Κρεμαστό φωτιστικό LED 14W 3000K σε χρώμιο απόχρωση D:17cm (6059-CH)
€93,00 Original price was: €93,00.€75,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €75,00.
Κρεμαστό φωτιστικό LED 14W 3000K σε μαύρη απόχρωση D:17cm (6058-BL)
€71,30 Original price was: €71,30.€57,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €57,50.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
6058-BL
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Κρεμαστά Φωτιστικά, Μονόφωτα, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: InLight, Φωτιστικά Οροφής
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα μαύρο μεταλλικό κρεμαστό φωτιστικό μίνιμαλ σχεδίασης. Η λευκή ακρυλική του επιφάνεια καλύπτει τον LED φωτισμό θερμής απόδοσης.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3000K |
|---|---|
| Dimmable | Όχι |
| Lumens | 1100Lm |
| Power | 14W LED |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα, Χώλ |
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | InLight |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



