Κρεμαστό φωτιστικό LED 58W 3CCT (by switch on base) D:60cm (6095-B-Golden)
€176,08 Original price was: €176,08.€142,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €142,00.
Κρεμαστό φωτιστικό με καπέλο από πλεγμένo σχοινί, 20x32cm (4076)
€93,00 Original price was: €93,00.€75,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €75,00.
Επιδαπέδιο φωτιστικό LED σε μαύρο χρώμα με ιδιαίτερο σχήμα 3CCT Φωτισμός (45032-Black)
€186,00 Original price was: €186,00.€150,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €150,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
45032-Black
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Επιδαπέδια Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα επιδαπέδιο φωτιστικό με αφαιρετική σχεδίαση. Το μαύρο μέταλλο συμπληρώνει τον led φωτισμό απο ακρυλικό. Το φως διαχέεται σε όλον τον χώρο και διακοσμεί ιδανικά οποιονδήποτε μοντέρνο εσωτερικό χώρο.
Χαρακτηριστικά
| Dimensions | 25x153cm |
|---|---|
| Dimmable | 3 Step Dimmable |
| Lumens | 3520Lm |
| Material | Metal & acrylic |
| Power | 9W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



