Φωτιστικό καρφωτό Erling 1xGU10 Εξωτερικού χώρου πλαστικό Μαύρο ABS D:62x140x250mm (80600314)
€18,48 Original price was: €18,48.€14,90Η τρέχουσα τιμή είναι: €14,90.
Επιτοίχιο φωτιστικό LED 9W 3000K από λευκό μέταλλο D:16cm (43036-White)
€73,16 Original price was: €73,16.€59,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €59,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
43036-White
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: 43036
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα μεταλλικό λευκό επιτοίχιο φωτιστικό. Στο μπροστινό του μέρος υπάρχουν δύο διακριτικά διακόπτει ώστε οι δύο πηγές φωτισμού να μπορούν να ανάβουν ανεξάρτητα. Και οι δύο φωτισμοί είναι led θερμής απόχρωσης. Αυτό που ενισχύει την ιδιαιτερότητά του είναι η θύρα usb που είναι ενσωματωμένη και δίνει τη δυνατότητα φόρτισης του κινητού τηλεφώνου!
Χαρακτηριστικά
| Dimensions | 16x18cm |
|---|---|
| Material | Metal |
| Power | A-3W B-6W |
| Temperature | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


