Επιτοίχια μεταλλική απλίκα 1 φως γυαλί παγάκι
€39,00 Original price was: €39,00.€35,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €35,00.
Φωτιστικό Οροφής 8 Φώτα με διακοσμητικά κρύσταλλα
€226,00 Original price was: €226,00.€200,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €200,00.
Φωτιστικό οροφής οκτάφωτο με διακοσμητικά κρύσταλλα και σκελετό σε απόχρωση χρώμιο.
Άμεσα διαθέσιμο
Κωδικός προϊόντος:
2110-8L
Κατηγορίες: Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτες: κρύσταλλα, οκτάφωτο, οροφής, χρώμιο
Περιγραφή
Φωτιστικό οροφής οκτάφωτο με διακοσμητικά κρύσταλλα και σκελετό σε απόχρωση χρώμιο.
Διατίθεται σε χρώμιο, οξυντέ, χρυσή απόχρωση.
Φωτιστικό Κατασκευής μας.
Χαρακτηριστικά
| Διάμετρος/πλάτος | 55cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Χρώμιο |
| Τύπος Λαμπτήρα | G9 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 8 |
| Ύψος | 25cm |
| Διάμετρος βάσης | 10cm |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Χρώμιο |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος | G9 |
| Κατασκευαστής | Ravnalis Lighting |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.
