Φωτιστικό οροφής 6 φώτα με διάφανο ανάγλυφο γυαλί σε μαύρο χρώμα με χρυσό
€143,80
Φωτιστικό οροφής εξάφωτο με διάφανο ανάγλυφο γυαλί χρυσές λεπτομέρειες με ανάρτηση σε μαύρο χρώμα. Ifigenia της VIOKEF.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4239500
Κατηγορίες: Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτες: Ifigenia, viokef, γυαλί, εξάφωτο, μαύρο, οροφής, χρυσό
Περιγραφή
Φωτιστικό οροφής εξάφωτο με διάφανο ανάγλυφο γυαλί σε μαύρο χρώμα με χρυσό
Το ύψος του μπορεί να ρυθμιστεί ώστε να προσαρμοστεί σε οποιοδήποτε εσωτερικό χώρο.
Χαρακτηριστικά
| Διάμετρος | 57,5cm |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί – Μέταλλο |
| Χρώμα | Διάφανο – χρυσό – μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | G9 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 6 |
| Διάμετρος γυαλί | 10cm |
| Μέγιστο ύψος | 23,5cm |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | Όχι |
Επιπλέον πληροφορίες
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.
