Απλίκα Εξωτ. Χώρου Led Στρογγυλή Santorini
€47,00
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4158400
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός, Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Ετικέτες: LED module, SANTORINI, viokef, Απλίκες Τοίχου
Περιγραφή
Απλίκα Εξωτ. Χώρου Led Στρογγυλή Santorini της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | D:166 |
|---|---|
| Ύψος | |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED MODULE |
| Κατανάλωση (watt) | 7W – 595 Lm |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 595 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.
