Επίτοιχο Φωτιστικό Απλίκα LED 28W 2000Lm 3000Κ μαύρη Shadow
€233,00
00/00/0000
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
4222200
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: LED module, SHADOW, viokef, Απλίκες Τοίχου
Περιγραφή
Η μεταλλική απλίκα Shadow, υπόσχεται να μαγνητίσει τα βλέμματα με τον κομψό, minimal και μοντέρνο σχεδιασμό, της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | W:600 |
|---|---|
| Ύψος | H:600 |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED MODULE |
| Κατανάλωση (watt) | 28W – 2000 Lm |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 2000 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


