Επιτοίχιο φωτιστικό μεταλλικό σε μπεζ πατίνα με κρύσταλλα και υφασμάτινο καπέλο
€70,43 Original price was: €70,43.€56,80Η τρέχουσα τιμή είναι: €56,80.
Επιτραπέζιο φωτιστικό με κρύσταλλα και μέταλλο σε μπεζ χρώμα
€84,57 Original price was: €84,57.€68,20Η τρέχουσα τιμή είναι: €68,20.
Επιτοίχιο φωτιστικό μεταλλικό 2 φώτα σε μπεζ πατίνα με κρύσταλλα και υφασμάτινο καπέλο
€125,24 Original price was: €125,24.€101,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €101,00.
Επιτοίχιο φωτιστικό μεταλλικό σε μπεζ πατίνα με κρύσταλλα και υφασμάτινο καπέλο με δύο λαμπτήρες Ε14.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
43308-2
Κατηγορίες: Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: InLight, απλίκα, μπεζ
Περιγραφή
Κλασικό επιτοίχιο φωτιστικό μεταλλικό σε μπεζ πατίνα με κρύσταλλα και υφασμάτινο καπέλο με δύο λαμπτήρες Ε14.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | 37cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο – Κρύσταλλα |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος Λαμπτήρα | Ε14 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 2 |
| Διάμετρος καπέλου | 15cm |
| Ύψος | 41cm |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μπέζ |
|---|---|
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα |
| Ύφος | Κλασικό |
| Τύπος | E14 |
| Κατασκευαστής | InLight |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


