Φωτιστικό Οροφής LED 41W 3000K 2007Lm Μαύρο Mily
€85,00
03/06/2026
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
4301501
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτα: MILY
Περιγραφή
Φωτιστικό Οροφής LED 41W 3000K 2007Lm Μαύρο Mily της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | L:540 |
|---|---|
| Ύψος | H:240 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 41W – 2007 Lm |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 2007Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



