Εξωτερικού χώρου Επίτοιχο Στεγανό LED 2W 40Lm 3000K IP65 Απλίκα Τοίχου L:80 Cop
€11,40
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4308800
Κατηγορίες: Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός, Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Ετικέτα: COP
Περιγραφή
Εξωτερικού χώρου Step Light Επίτοιχο Ανθρακί χρώμα Στεγανό LED 2W 40Lm 3000K IP65 Απλίκα Τοίχου L:80 Cop της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | L:80 |
|---|---|
| Ύψος | H:80 |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 2W – 40 Lm |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 40Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Ανθρακί |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


