Φωτιστικό Τοίχου Απλίκα LED 4W 3000K Μαύρο Tara
€46,14
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4319601
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: TARA
Περιγραφή
Φωτιστικό Τοίχου Απλίκα LED 4W 3000K Μαύρο Tara της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | D:86 |
|---|---|
| Ύψος | |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 4W |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 205 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


