Εξωτ. Χώρου Louise LED 8W 3000K Outdoor Wall Lamp Anthracite D:10,5cmx13,3cm (80203341)
€20,71 Original price was: €20,71.€16,70Η τρέχουσα τιμή είναι: €16,70.
Εξωτ. Χώρου Emerald LED 10W 3000K Outdoor Wall Lamp White D:9,9cmx9,9cm (80203121)
€30,88 Original price was: €30,88.€24,90Η τρέχουσα τιμή είναι: €24,90.
Εξωτ. Χώρου Athabasca LED 8W 3000K Outdoor Wall Lamp Anthracite D:10,5cmx13,5cm (80203241)
€20,71 Original price was: €20,71.€16,70Η τρέχουσα τιμή είναι: €16,70.
Άμεσα Διαθέσιμο
Κωδικός προϊόντος:
80203241
Κατηγορίες: Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός, Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Ετικέτες: InLight, LED Outdoor
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό LED από την οικογένεια Athabasca σε Ανθρακί χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος είναι 3000K.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3000K |
|---|---|
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP44 |
| Light | Up & down |
| Lumens | 600 |
| Power | LED 8W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Ανθρακί |
| Κατασκευαστής | InLight, it-Lighting |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



