Ανεμιστήρας Οροφής Trent - Fan σε μάυρο με απόχρωση ξύλου (102000685)
€210,80 Original price was: €210,80.€170,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €170,00.
Narlay LED 8W 3000K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:260x117x92mm (80206611S)
€45,26 Original price was: €45,26.€36,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €36,50.
InLight Eagle LED 2W 3000K Επίτοιχο φωτιστικό εξωτερικού χώρου Μαύρο D:13,3cmx8,6cmx5,8cm (80206411S)
€14,88 Original price was: €14,88.€12,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €12,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
80206411S
Κατηγορίες: Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό LED από την οικογένεια Eagle σε μαύρο χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος είναι 3000K.
Χαρακτηριστικά
| Battery | 1,2V |
|---|---|
| Charging | 6-8h |
| Color Temperature | 3000K |
| Dimensions | 133 x 86 x 58 mm |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 20 |
| Material | PC |
| Power | LED 2W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Τύπος | LED |
| Κατασκευαστής | it-Lighting |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


