Επιδαπέδιο φωτιστικό LED από αλουμίνιο σε μαύρη απόχρωση (45025-Black)
€142,60 Original price was: €142,60.€115,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €115,00.
Επιτραπέζιο φωτιστικό από μέταλλο σε χρυσή απόχρωση και υφασμάτινο καπέλο 1XΕ27 D:38cm (3052-Golden)
€86,80 Original price was: €86,80.€70,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €70,00.
Επιδαπέδιο φωτιστικό LED από αλουμίνιο σε ασημί απόχρωση (45025-Silver)
€142,60 Original price was: €142,60.€115,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €115,00.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
45025-Silver
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Επιδαπέδια Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: 45025
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα επιδαπέδιο φωτιστικό κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε ασημί απόχρωση. Η λευκή ακρυλική επιφάνεια σε όλο το σώμα του καλύπτει τον led φωτισμό. Το ιδιαίτερο και αφαιρετικό σχήμα του το τοποθετεί σε μοντέρνους χώρους.
Χαρακτηριστικά
| Dimensions | 25x160cm |
|---|---|
| Dimmable | Yes |
| Lumens | 4100LM |
| Material | Aluminum & acrylic |
| Power | 38W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Ασημί |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.
