Φωτιστικό LED 6W 3000K για Ultra-Thin μαγνητική ράγα σε μαύρη απόχρωση D:12,2cmX8cm (T03301-BL)
€33,48 Original price was: €33,48.€27,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €27,00.
Φωτιστικό LED 10W 3000K για Ultra-Thin μαγνητική ράγα σε μαύρη απόχρωση D:23cmX8cm (T03401-BL)
€42,16 Original price was: €42,16.€34,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €34,00.
Φωτιστικό LED 6W 3000K για Ultra-Thin μαγνητική ράγα σε λευκή απόχρωση D:12,2cmX8cm (T03301-WH)
€33,48 Original price was: €33,48.€27,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €27,00.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
T03301-WH
Κατηγορίες: Επαγγελματικός Φωτισμός, Μαγνητικό Σύστημα Ράγας - Magnetic Ultra Thin 48V
Ετικέτες: InLight, Μαγνητικά
Περιγραφή
Πρόκειται για κινητό φωτιστικό LED που προσαρμόζεται σε Ultra Thin μαγνητική ράγα.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3000 K |
|---|---|
| Dimensions | 12,2x8cm |
| Lumens | 480Lm |
| Material | Aluminium & Plastic |
| Power | 6W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.




