Κρεμαστό φωτιστικό LED 60W 3CCT (by switch on base) σε χρώμιο D:60cm (6102-Chrome)
€177,32 Original price was: €177,32.€143,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €143,00.
Κρεμαστό φωτιστικό LED 40W 3CCT (by switch on base) σε χρώμιο D:45cm (6092-B-Chrome)
€167,40 Original price was: €167,40.€135,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €135,00.
Κρεμαστό φωτιστικό LED 58W 3CCT (by switch on base) σε χρώμιο D:60cm (6092-A-Chrome)
€223,20 Original price was: €223,20.€180,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €180,00.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
6092-A-Chrome
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Κρεμαστά Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: 6093
Περιγραφή
Πρόκειται για κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από ακρυλικό και αλουμίνιο.Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως ψυχρή απόχρωση ρυθμιζόμενο από τη βάση και ειναι 3step dimmable.
Χαρακτηριστικά
| Dimensions | 60cm |
|---|---|
| Dimmable | 3 Step Dimmable |
| Lumens | 5800LM |
| Material | Aluminum & acrylic |
| Power | 58W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Χρώμιο |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


