Κρεμαστό φωτιστικό LED 60W 3CCT (by switch on base) D:120cm (6098-Golden)
€187,24 Original price was: €187,24.€151,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €151,00.
Κρεμαστό φωτιστικό LED 40W 3CCT (by switch on base) σε χρώμιο D:60cm (6100-Golden)
€162,44 Original price was: €162,44.€131,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €131,00.
Κρεμαστό φωτιστικό LED 60W 3CCT (by switch on base) σε χρώμιο D:120cm (6099-Chrome)
€225,68 Original price was: €225,68.€182,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €182,00.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
6099-Chrome
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Κρεμαστά Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: 6100
Περιγραφή
Πρόκειται για κρεμαστό φωτιστικό κατασκευασμένο από ακρυλικό και αλουμίνιο.Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως ψυχρή απόχρωση ρυθμιζόμενο από τη βάση και ειναι 3step dimmable.
Χαρακτηριστικά
| Dimensions | 120cm |
|---|---|
| Dimmable | 3 Step Dimmable |
| Lumens | 6600LM |
| Material | Aluminum & acrylic |
| Power | 60W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Χρώμιο |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



