Κρεμαστό φωτιστικό LED 56W χρώμιο αλουμίνιο και ακρυλικό (6033-B-CH)
€235,60 Original price was: €235,60.€131,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €131,00.
Φωτιστικό οροφής LED 58W από μαύρο μέταλλο και ακρυλικό (42177-Α)
€145,08 Original price was: €145,08.€117,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €117,00.
Φωτιστικό οροφής LED 27W από μαύρο μέταλλο και ακρυλικό (42179-Β)
€60,51 Original price was: €60,51.€48,80Η τρέχουσα τιμή είναι: €48,80.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
42179-Β
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτες: InLight, LED οροφής
Περιγραφή
Πρόκειται για ένα φωτιστικό οροφής από μαύρο μέταλλο κυκλικής σχεδίασης.
Ο led φωτισμός θερμής απόχρωσης διαχέεται στον χώρο.
Χαρακτηριστικά
| Διάμετρος | 40cm |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο, Ακρυλικό |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Τύπος Λαμπτήρα | Ενσωματωμένο LED |
| Κατανάλωση (watt) | 27W |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 2200Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3cct με διακόπτη (3000Κ-4000Κ-6500Κ) |
| Ύψος | 8cm |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Κατασκευαστής | InLight |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



