Πλαφονιέρα οροφής LED 36W 3CCT από λευκό και ασημί ακρυλικό D:32cm (42016-C)
€58,28 Original price was: €58,28.€47,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €47,00.
Πλαφονιέρα οροφής LED 110W 3CCT από μαύρο και λευκό ακρυλικό D:60W (42020-Α-Black)
€186,00
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
42020-Α-Black
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτες: InLight, ακρυλικό, Μέταλλο, Πλαφονιέρες Οροφής
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από μαύρο και λευκό ακρυλικό μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λευκό μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενη από το κοντρόλ που περιέχεται.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3cct with controller (3000K/4000K/6000K) |
|---|---|
| Dimmable | Ναι |
| Lumens | 8200 |
| Power | 110W |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
| Τοποθέτηση | Οροφή |
| Υλικό Κατασκευής | Ακρυλικό, Μέταλλο |
| Χρώμα Βάσης | Λευκό |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο, Λευκό |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Τύπος | LED |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.




