Πλαφονιέρα οροφής LED 110W 3CCT (με διακόπτη στην βάση του) από γκρί μέταλλο και ακρυλικό D:60cm (42035-B-Gray)
€119,04 Original price was: €119,04.€96,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €96,00.
Πλαφονιέρα οροφής LED 110W 3CCT (με διακόπτη στην βάση του) από λευκό μέταλλο και ακρυλικό D:60cm (42035-B-White)
€119,04 Original price was: €119,04.€96,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €96,00.
Πλαφονιέρα οροφής LED 110W 3CCT (με διακόπτη στην βάση του) από μαύρο μέταλλο και ακρυλικό D:60cm (42035-B-Black)
€119,04 Original price was: €119,04.€96,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €96,00.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
42035-B-Black
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτα: 42035
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από λευκό ακρυλικό και μέταλλο μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από μαύρο μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3CCT by switch on base |
|---|---|
| Dimensions | 60x5cm |
| Lumens | 8800 Lm |
| Material | Metal and Acrylic |
| Power | 110W LED |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Παιδικό δωμάτιο, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | InLight |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



