Πλαφονιέρα οροφής LED 24W 3CCT (by switch on base) από σχοινί και ακρυλικό D:33cm (42039-C)
€53,32 Original price was: €53,32.€43,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €43,00.
Πλαφονιέρα οροφής LED 36W 3CCT από μαύρο μέταλλο και ακρυλικό D:48x9cm (42040-Black)
€126,48 Original price was: €126,48.€102,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €102,00.
Πλαφονιέρα οροφής LED 36W 3CCT από λευκό μέταλλο και ακρυλικό D:48cm (42040-White)
€126,48 Original price was: €126,48.€102,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €102,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
42040-White
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτα: 42040
Περιγραφή
Πρόκειται για μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από λευκό μέταλλο και ακρυλικό μίνιμαλ σχεδίασης. Η βάση είναι από λευκό μέταλλο. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενη από το κοντρόλ που περιέχεται.
Χαρακτηριστικά
| Dimensions | 48x9cm |
|---|---|
| Lumens | 3300LM |
| Material | Metal & acrylic |
| Power | 36W |
| Temperature | 3CCT |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Λευκό |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



