Πλαφονιέρα οροφής LED 45W 3CCT (by switch on base) από σχοινί και ακρυλικό D:53cm (42039-A)
€95,48 Original price was: €95,48.€77,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €77,00.
Πλαφονιέρα οροφής LED 24W 3CCT (by switch on base) από σχοινί και ακρυλικό D:33cm (42039-C)
€53,32 Original price was: €53,32.€43,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €43,00.
Πλαφονιέρα οροφής LED 36W 3CCT (by switch on base) από σχοινί και ακρυλικό D:43cm (42039-B)
€71,92 Original price was: €71,92.€58,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €58,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
42039-B
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτα: 42039
Περιγραφή
Μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένοη από καφέ σχοινί κατάλληλο για ποικίλους εσωτερικούς χώρους. Αποτελεί την ιδανική επιλογή για όποιον επιθυμεί μια πιο χαλαρή διάθεση στον χώρο του. Ο φωτισμός led μπορεί να λάβει από θερμή ως και ψυχρή απόχρωση και είναι ρυθμιζόμενο από τη βάση.
Χαρακτηριστικά
| Dimensions | 43x10cm |
|---|---|
| Lumens | 2880LM |
| Material | Rope& acrylic |
| Power | 36W |
| Temperature | 3CCT |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Ύφος | Vintage, Μοντέρνο |
| Χρώμα | Λευκό, Φυσικό |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


