Πλαφονιέρα οροφής LED 100W 3CCT σε μαύρη απόχρωση D:95cm (6111-A)
€285,20 Original price was: €285,20.€230,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €230,00.
Κρεμαστό φωτιστικό LED 45W 3CCT (by switch on base) D:100cm (6095-AA-Black)
€260,40 Original price was: €260,40.€210,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €210,00.
Πλαφονιέρα οροφής LED 46W 3CCT σε μαύρη απόχρωση D:60cm (6111-B)
€186,00 Original price was: €186,00.€150,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €150,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
6111-B
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτα: 6111
Περιγραφή
Πρόκειται για φωτιστικό οροφής. Στο κάτω μέρος του υπάρχει λευκή ακρυλική επιφάνεια που καλύπτει τον led φωτισμό ρυθμιζόμενου χρώματος. Η γεωμετρική του σχεδίαση ταιριάζει σε όλους τους μοντέρνους χώρους.
Χαρακτηριστικά
| Dimensions | 60x60cm |
|---|---|
| Dimmable | Non Dimmable |
| Lumens | 5060LM |
| Material | Aluminum & Acrylic |
| Power | 46W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


