Κρεμαστό φωτιστικό από φιμέ γυαλί 1XE27 D:26cm (4040-Fime)
€109,12 Original price was: €109,12.€65,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €65,00.
Φωτιστικό LED 6W 3000K για Ultra-Thin μαγνητική ράγα σε μαύρη απόχρωση D:12,2cmX2,4cm (T02801-BL)
€20,46 Original price was: €20,46.€16,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €16,50.
Φωτιστικό Πλαφονιέρα οροφής LED 48W RGBW (with controller) D:37.5cm (42029)
€106,64 Original price was: €106,64.€86,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €86,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
42029
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτες: InLight, SMART, Πλαφονιέρες Οροφής
Περιγραφή
Φωτιστικό Πλαφονιέρα οροφής LED 48W RGBW (with controller) D:37.5cm (42029)
Υπάρχει δυνατότητα εναλλαγής της θερμοκρασίας του χρώματος από τα 2700K έως τα 6500K, επιλογής ανάμεσα σε 16 εκατομμύρια χρώματα και ρύθμισης της έντασης του φωτισμού (dimmer), είτε κατεβάζοντας την ειδική εφαρμογή Magic Home App στο smartphone, συμβατή με google assistant και amazon alexa.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | RGBW by home app & controller |
|---|---|
| Dimensions | 37,5cm |
| Material | Metal and plastic |
| Power | 48W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Παιδικό δωμάτιο, Σαλόνι |
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | InLight |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.




