Κρεμαστό Φωτιστικό LED από σχοινί 3CCT, 32W D:60x8cm (42041)
€210,80 Original price was: €210,80.€170,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €170,00.
Πλαφονιέρα οροφής LED 38W 3CCT από μαύρο μέταλλο και ακρυλικό D:80x5cm (42044-A-Black)
€248,00 Original price was: €248,00.€200,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €200,00.
Πλαφονιέρα Οροφής LED από σχοινί 3CCT, 25W D:50×9,5cm (42042)
€155,00 Original price was: €155,00.€125,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €125,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
42042
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτα: 42041
Περιγραφή
Μία πλαφονιέρα οροφής κατασκευασμένη από καφέ σχοινί κατάλληλη για ποικίλους εσωτερικούς χώρους. Αποτελεί την ιδανική επιλογή για όποιον επιθυμεί μια πιο χαλαρή διάθεση στον χώρο του.
Χαρακτηριστικά
| Dimensions | 50×9,5cm |
|---|---|
| Lumens | 2500LM |
| Material | Rope |
| Power | 25W |
| Temperature | 3CCT |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Λευκό, Φυσικό |
| Κατασκευαστής | InLight |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Vintage, Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



