Allatoona LED 10W 3000K Επίτοιχο φωτιστικό εξωτερικού χώρου Μαύρο D:45x80x600 mm (80205711)
€68,20 Original price was: €68,20.€55,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €55,00.
Barton LED 15W 3000K Επίτοιχο φωτιστικό εξωτερικού χώρου Μαύρο D:45x80x600 mm (80205911)
€68,20 Original price was: €68,20.€55,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €55,00.
Folsom LED 10W 3000K Επίτοιχο φωτιστικό εξωτερικού χώρου Μαύρο D:45x80x600 mm (80205811)
€68,20 Original price was: €68,20.€55,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €55,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό LED σε μαύρο χρώμα.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3000K |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 80 x 600 mm |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP54 |
| Lumens | 260 |
| Power | LED 10W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | it-Lighting |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


