Gio LED 16W 3CCT Up-Down Επίτοιχο φωτιστικό εξωτερικού χώρου Ανθρακί D:46x83x331mm (80206340)
€49,60 Original price was: €49,60.€40,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €40,00.
Gio LED 16W 3CCT Up-Down Επίτοιχο φωτιστικό εξωτερικού χώρου Λευκό D:46x83x331mm (80206320)
€49,60 Original price was: €49,60.€40,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €40,00.
Gio LED 16W 3CCT Up-Down Επίτοιχο φωτιστικό εξωτερικού χώρου Γκρι D:46x83x331mm (80206330)
€49,60 Original price was: €49,60.€40,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €40,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό LED από την οικογένεια Gio σε γκρί χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος μπορεί να αλλάξει από 3000K σε 6000K κατά την εγκατάσταση από τον διακόπτη που παρέχεται στην πλακέτα.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3000K | 4000K | 6000K |
|---|---|
| Dimensions | 46 x 83 x 331 mm |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Light | Up & Down |
| Material | ABS & PC |
| Power | LED 16W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κατασκευαστής | it-Lighting |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



