Montbel LED 12W 3000K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:138x97x51,5mm (80206511S)
€16,49 Original price was: €16,49.€13,30Η τρέχουσα τιμή είναι: €13,30.
Moon LED 0,8W 2700K | 6500K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:120x75x41mm (80206810S)
€11,04 Original price was: €11,04.€8,90Η τρέχουσα τιμή είναι: €8,90.
Meribel LED 2W 3000K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:130x10x50mm (80207011S)
€29,14 Original price was: €29,14.€23,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €23,50.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
80207011S
Κατηγορίες: Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό LED από την οικογένεια Meribel σε μαύρο χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος είναι 3000K.
Χαρακτηριστικά
| Battery | 3,7V |
|---|---|
| Charging | 6-8hrs |
| Color Temperature | 3000K |
| Dimensions | 135x100x50mm |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 220 |
| Material | ABS & PC |
| Power | LED 2W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Τύπος | LED |
| Κατασκευαστής | it-Lighting |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



