Gio LED 16W 3CCT Up-Down Επίτοιχο φωτιστικό εξωτερικού χώρου Λευκό D:46x83x331mm (80206320)
€49,60 Original price was: €49,60.€40,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €40,00.
Κολωνάκι Εξωτερικού χώρου Keowee LED 12W 3CCT Μαύρο D:180 x 180 x 600 mm (80400510)
€56,42 Original price was: €56,42.€45,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €45,50.
Κολωνάκι Εξωτερικού χώρου Pueblo – LED 6W 3000K Μαύρο Color (80400611)
€78,12 Original price was: €78,12.€63,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €63,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Περιγραφή
Μαύρο LED φωτιστικό 3000K με θερμό λευκό φως, κατάλληλο για εξωτερική χρήση. Προσφέρεται με δυνατότητα επιλογής τοποθέτησης είτε καρφωτό στο έδαφος είτε σταθερό επιδαπέδιο, ανάλογα με τις ανάγκες του χώρου. Και οι δύο βάσεις περιλαμβάνονται στη συσκευασία. Ιδανικό για κήπους, παρτέρια ή φωτισμό διαδρόμων.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3000K |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 210 x 630 mm 50 x 175 x 820 mm |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 600 |
| Power | LED 6W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | it-Lighting |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.




