it-Lighting Echo LED 15W 3CCT Outdoor Ceiling Light Anthracite D:21cmx6cm (80300240)
€24,18 Original price was: €24,18.€19,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €19,50.
it-Lighting Silver LED 1W 3000K Outdoor Wall Lamp White D:5cmx7cm (80202420)
€8,31 Original price was: €8,31.€6,70Η τρέχουσα τιμή είναι: €6,70.
Torch LED 18W 3CCT Εξωτ. Χώρου Οροφής Ανθρακί D:28cmx5,3cm Ιt-Lighting (80300340)
€28,52 Original price was: €28,52.€23,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €23,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
80300340
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Οικιακός Φωτισμός, Στεγανά Οροφής, Φωτισμός εξωτερικού χώρου, Φωτιστικά Οροφής
Ετικέτες: it-Lighting, LED Outdoor
Περιγραφή
Φωτιστικό Οροφής LED εξωτερικού χώρου της σειράς Torch από την εταιρία It-Lighting, θα φωτίσει ιδανικά κάθε χώρου που απαιτεί στεγανό φωτιστικό.
Είναι κατασκευασμένη από ABS υψηλής ποιότητας σε ανθρακί απόχρωση με λευκό ακρυλικό κάλυμμα.
Με τεχνολογία LED συνολικής ισχύος 18W και απόδοσης 1300 Lumens θα σας εξασφαλίσει εξοικονόμηση ενέργειας, χαμηλότερο κόστος κατανάλωσης και μεγάλη διάρκεια ζωής.
Με στεγανότητα IP65 σας παρέχει την απόλυτη ασφάλεια και προστασία του φωτιστικού.
Μπορείτε να αλλάξετε τη θερμοκρασία χρώματος σε θερμό λευκό (3000K), ουδέτερο λευκό (4000K) και ψυχρό λευκό (6000K) με διακοπτάκι εσωτερικά στην βάση του φωτιστικού.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3000K/4000K/ 6000K |
|---|---|
| Dimensions | 28×5,3 |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 1300 |
| Power | LED 18W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Ανθρακί |
|---|---|
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | InLight, it-Lighting |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


