Back to products
Κρεμαστό φωτιστικό 6 φώτα από μπαμπού και σχοινί σε φυσικό χρώμα
€99,20 Original price was: €99,20.€80,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €80,00.
Κρεμαστό φωτιστικό 4 φώτα από μπαμπού και σχοινί σε φυσικό χρώμα
€78,12 Original price was: €78,12.€63,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €63,00.
Κρεμαστό φωτιστικό τετράφωτο με κορμό από μπαμπού και σχοινί σε φυσικό χρώμα.
Άμεσα Διαθέσιμο
Κωδικός προϊόντος:
5307-4
Κατηγορίες: Κρεμαστά Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτες: κρεμαστό, μπαμπού, σχοινί, τετράφωτο, φυσικό
Περιγραφή
Κρεμαστό φωτιστικό τετράφωτο με κορμό από μπαμπού και σχοινί σε φυσικό χρώμα.
Διαθέτει μεταλλική βάση οροφής και αλυσίδα σε μαύρο χρώμα.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | 60cm |
|---|---|
| Υλικό | Σχοινί – Μπαμπού |
| Χρώμα | Φυσικό – Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | Ε27 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 4 |
| Ύψος σκελετού | 50cm |
| Μέγιστο ύψος | 105cm |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | Ναι |
Επιπλέον πληροφορίες
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



