Κρεμαστό Φωτιστικό LED 70W 3CCT με τηλεχειρισμό Lorenzo
€314,83
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4319400
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Κρεμαστά Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: LORENZO
Περιγραφή
Κρεμαστό Φωτιστικό LED 70W 3CCT (3000Κ/4000Κ/6000Κ) και dimmable με τηλεχειρισμό Lorenzo της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | L:1300 |
|---|---|
| Ύψος | H:3000 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 70W |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 2400 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K / 4000K / 6000K with remote control |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Κουζίνα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



