Κρεμαστό Φωτιστικό Led Ράγα 47W 3000K 120cm Μαύρο Claudia 4291400
€157,00
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4291400
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Κρεμαστά Φωτιστικά, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: Claudia
Περιγραφή
Κρεμαστό Φωτιστικό Led Ράγα 47W 1600Lm 3000K 120cm Μαύρο Claudia 4291400 της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | 120m |
|---|---|
| Ύψος | 120cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 47W – 1600Lm |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 1600 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000Κ |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Χώρος | Κουζίνα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



