Κρεμαστό Μονόφωτο LED 10W 3000K Μαύρο Rene
€179,98
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4319501
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Κρεμαστά Φωτιστικά, Μονόφωτα, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: RENE
Περιγραφή
Κρεμαστό Μονόφωτο LED 10W 3000K 512Lm on/off Μαύρο Rene της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | D:420 |
|---|---|
| Ύψος | H:1900 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 19W |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 512 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Τραπεζαρία |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



