Κρεμαστό Μονόφωτο LED 20W 3000K Μελί Tamara
€188,50
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4322701
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Κρεμαστά Φωτιστικά, Μονόφωτα, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: TAMARA
Περιγραφή
Κρεμαστό Μονόφωτο LED 20W 3000K 587Lm on/off Μελί Tamara της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | D:400 |
|---|---|
| Ύψος | H:1440 |
| Χρώμα | Μελί/Μπρονζέ/Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 20W |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 587 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μελί, Μπρονζέ |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Τραπεζαρία |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Κλασικό, Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.




