Το προϊόν “Φωτιστικό LED 2x9W 3CCT για Ultra-Thin μαγνητική ράγα σε λευκή απόχρωση D:16cmX4,4cm (T05205-WH)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Επιτοίχιο φωτιστικό LED 4W 3000K από νίκελ ματ μέταλλο και ακρυλικό D:30cm (1044-Γ-Νίκελ Ματ)
€51,46 Original price was: €51,46.€41,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €41,50.
Κρεμαστό φωτιστικό LED 45W 3CCT (by switch on base) D:60cm (6095-C-Silver)
€93,00 Original price was: €93,00.€75,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €75,00.
Φωτιστικό LED 8W 3000K για Ultra-Thin μαγνητική ράγα σε μαύρη απόχρωση D:50cm (T04501-Black)
€58,28 Original price was: €58,28.€47,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €47,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
T04501-Black
Κατηγορίες: Επαγγελματικός Φωτισμός, Μαγνητικό Σύστημα Ράγας - Magnetic Ultra Thin 48V
Ετικέτες: SLIM MAGNETIC, Ultra-thin
Περιγραφή
Πρόκειται για φωτιστικό LED που προσαρμόζεται σε Ultra Thin μαγνητική ράγα.
Χαρακτηριστικά
| Color Temperature | 3000K |
|---|---|
| Dimensions | 50cm |
| Lumens | 560Lm |
| Material | aluminium & plastic |
| Power | 8W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι, Τραπεζαρία |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Τύπος | LED |
| Κατασκευαστής | InLight |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


