Annecy LED 2W 2700K | 6500K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:160x82x29 mm (80206910S)
€54,56 Original price was: €54,56.€44,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €44,00.
Meribel LED 2W 3000K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:130x10x50mm (80207011S)
€29,14 Original price was: €29,14.€23,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €23,50.
Montbel LED 12W 3000K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:138x97x51,5mm (80206511S)
€16,49 Original price was: €16,49.€13,30Η τρέχουσα τιμή είναι: €13,30.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
80206511S
Κατηγορίες: Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό LED από την οικογένεια Montbel σε μαύρο χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος είναι 3000K.
Χαρακτηριστικά
| Battery | 3,7V |
|---|---|
| Charging | 6-8 h |
| Color Temperature | 3000K |
| Dimensions | 138x97x51,5mm |
| Dimmable | Yes (3 step) |
| IP Rate | IP44 |
| Lumens | 130 |
| Material | ABS & PC |
| Power | LED 12W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Τύπος | LED |
| Κατασκευαστής | it-Lighting |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


