Meribel LED 2W 3000K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:130x10x50mm (80207011S)
€29,14 Original price was: €29,14.€23,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €23,50.
Teal LED 10W Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:255 x 181mm (80207111S)
€61,38 Original price was: €61,38.€49,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €49,50.
Moon LED 0,8W 2700K | 6500K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:120x75x41mm (80206810S)
€11,04 Original price was: €11,04.€8,90Η τρέχουσα τιμή είναι: €8,90.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
80206810S
Κατηγορίες: Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό LED από την οικογένεια Moon σε μαύρο χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος είναι 2700K | 6500K.
Χαρακτηριστικά
| Battery | 1,2W |
|---|---|
| Charging | 5-6h |
| Color Temperature | 2700K | 6500K |
| Dimensions | 120 x 75 x 41 mm |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 50 |
| Material | ABS & PC |
| Power | LED 0,8W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Τύπος | LED |
| Κατασκευαστής | it-Lighting |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


