Moon LED 0,8W 2700K | 6500K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:120x75x41mm (80206810S)
€11,04 Original price was: €11,04.€8,90Η τρέχουσα τιμή είναι: €8,90.
Tortoise LED 6W 3000K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:160x160x60mm (80207211S)
€53,32 Original price was: €53,32.€43,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €43,00.
Teal LED 10W Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:255 x 181mm (80207111S)
€61,38 Original price was: €61,38.€49,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €49,50.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
80207111S
Κατηγορίες: Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό LED από την οικογένεια Teal σε μαύρο χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος είναι 3000K & RGB (by controller).
Χαρακτηριστικά
| Battery | 3,7V |
|---|---|
| Charging | 6-8h |
| Dimensions | 255 x 181mm |
| Dimmable | Yes |
| Duration | 8-10h |
| Lumens | 1200 |
| Material | ABS & PC |
| Power | LED 10W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Τύπος | LED |
| Κατασκευαστής | it-Lighting |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.




