Teal LED 10W Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:255 x 181mm (80207111S)
€61,38 Original price was: €61,38.€49,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €49,50.
Baikal LED 1W 3000K | 4000K | 6000K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:130x190x175 mm (80207310S)
€39,06 Original price was: €39,06.€31,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €31,50.
Tortoise LED 6W 3000K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:160x160x60mm (80207211S)
€53,32 Original price was: €53,32.€43,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €43,00.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
80207211S
Κατηγορίες: Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Ετικέτα: Tortoise
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό LED από την οικογένεια Tortoise σε μαύρο χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος είναι 3000K.
Χαρακτηριστικά
| Battery | 3,7V |
|---|---|
| Charging | 6-8 h |
| Color Temperature | 3000K |
| Dimensions | 160x160x60 mm |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 500 |
| Material | ABS & PC |
| Power | LED 6W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Τύπος | LED |
| Κατασκευαστής | it-Lighting |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



