Tortoise LED 6W 3000K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:160x160x60mm (80207211S)
€53,32 Original price was: €53,32.€43,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €43,00.
Καρφωτό ηλιακό φωτιστικό Lobella -LED 1W 3000K Spike Light in Μαύρο Color (80600411S)
€20,21 Original price was: €20,21.€16,30Η τρέχουσα τιμή είναι: €16,30.
Baikal LED 1W 3000K | 4000K | 6000K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:130x190x175 mm (80207310S)
€39,06 Original price was: €39,06.€31,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €31,50.
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
80207310S
Κατηγορίες: Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Ετικέτα: Baikal
Περιγραφή
Επιτοίχιο φωτιστικό LED από την οικογένεια Baikal σε μαύρο χρώμα. Η θερμοκρασία χρώματος είναι 3000K | 4000K | 6000K
Χαρακτηριστικά
| Battery | 3,7V |
|---|---|
| Charging | 6-8 h |
| Color Temperature | 3000K | 4000K | 6000K |
| Dimensions | 130x190x175 mm |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP65 |
| Lumens | 100 |
| Material | ABS & PC |
| Power | LED 1W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Τύπος | LED |
| Κατασκευαστής | it-Lighting |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



