Baikal LED 1W 3000K | 4000K | 6000K Ηλιακό επίτοιχο φωτιστικό Μαύρο D:130x190x175 mm (80207310S)
€39,06 Original price was: €39,06.€31,50Η τρέχουσα τιμή είναι: €31,50.
Allatoona LED 10W 3000K Επίτοιχο φωτιστικό εξωτερικού χώρου Μαύρο D:45x80x600 mm (80205711)
€68,20 Original price was: €68,20.€55,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €55,00.
Καρφωτό ηλιακό φωτιστικό Lobella -LED 1W 3000K Spike Light in Μαύρο Color (80600411S)
€20,21 Original price was: €20,21.€16,30Η τρέχουσα τιμή είναι: €16,30.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Περιγραφή
Φωτιστικό εδάφους σε μαύρο χρώμα. Το φως του διαχέεται ομοιόμορφα και με το minimal σχεδιασμό του ταιριάζει σε όλους τους εξωτερικούς χώρους.
Χαρακτηριστικά
| Battery | 1,2V |
|---|---|
| Charging | 6-8 h |
| Color Temperature | 3000K |
| Dimensions | 107,5 x0675,, |
| Dimmable | No |
| IP Rate | IP44 |
| Lumens | 80 |
| Material | ABS & PC |
| Power | LED 1W |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Τύπος | LED |
| Κατασκευαστής | it-Lighting |
| Kelvin | 3000K – Θερμό, 4000Κ – Φυσικό, 6500Κ – Ψυχρό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



