Κρεμαστό Μονόφωτο LED 8W 3000K Χρυσό Leandros
€114,80
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4320101
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Κρεμαστά Φωτιστικά, Μονόφωτα, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: LEANDROS
Περιγραφή
Κρεμαστό Μονόφωτο LED 8W 3000K 406Lm on/off Χρυσό Leandros της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | D:225 |
|---|---|
| Ύψος | H:1500 |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 8W |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 406 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα, Τραπεζαρία |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.




