Φωτιστικό Απλίκα Τοίχου LED 7W 3000K L:200 Selena
€68,43
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4320200
Κατηγορίες: LED Φωτισμός, Απλίκες τοίχου, Οικιακός Φωτισμός
Ετικέτα: SELENA
Περιγραφή
Φωτιστικό Απλίκα Τοίχου LED 7W 3000K 208Lm L:200 Selena της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | L:200 |
|---|---|
| Ύψος | H:100 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 7W |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 208 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



