Φωτιστικό Απλίκα Τοίχου LED 10W 3000K L:400 Selena
€93,74
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Περιγραφή
Φωτιστικό Απλίκα Τοίχου LED 10W 3000K 360Lm on/off L:400 Selena της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | L:400 |
|---|---|
| Ύψος | H:100 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED module |
| Κατανάλωση (watt) | 10W |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 360 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Τύπος | E27 |
| Χώρος | Κρεβατοκάμαρα, Σαλόνι |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.



