Το προϊόν “Κρεμαστό φωτιστικό μονόφωτο καπέλο D40cm λινάτσα με μαύρο ύφασμα” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Κρεμαστό φωτιστικό μονόφωτο καπέλο D40cm λευκό με λαδί πράσινο ύφασμα
€69,00 Original price was: €69,00.€55,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €55,00.
Ανεμιστήρας Οροφής Teton 56W 3CCT LED Fan Light Μαύρο Χρώμα (101001010)
€192,00 Original price was: €192,00.€155,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €155,00.
Κρεμαστό φωτιστικό μονόφωτο καπέλο πλέγμα από ψάθα D40cm
€63,00 Original price was: €63,00.€50,00Η τρέχουσα τιμή είναι: €50,00.
Εξαντλημένο
Προσθήκη στα ΑγαπημέναΉδη στην λίστα επιθυμιών
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος:
40397
Κατηγορίες: Κρεμαστά Φωτιστικά, Μονόφωτα, Οικιακός Φωτισμός
Περιγραφή
Κρεμαστό φωτιστικό μονόφωτο καπέλο πλέγμα από ψάθα D40cm, υφασμάτινο μαύρο καλώδιο και μαύρη βάση οροφής.
Το ύψος του μπορεί να ρυθμιστεί ώστε να προσαρμοστεί σε οποιοδήποτε εσωτερικό χώρο.
Χαρακτηριστικά
| Διάμετρος | 40cm |
|---|---|
| Υλικό | Ψάθα |
| Χρώμα | Φυσικό / μαύρο |
| Τύπος Λαμπτήρα | Ε27 |
| Κατανάλωση (watt) | Δυνατότητα επιλογής LED λαμπτήρα |
| Αριθμός Λαμπτήρων | 1 |
| Ύψος σκελετού | 23cm |
| Μέγιστο ύψος | 120cm |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | Ναι |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Φυσικό |
|---|---|
| Χώρος | Κουζίνα, Κρεβατοκάμαρα, Παιδικό δωμάτιο |
| Ύφος | Boho, Vintage |
| Τύπος | E27 |
| Κατασκευαστής | Ravnalis Lighting |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.
