Το προϊόν “Επίτοιχο Φωτιστικό εξωτερικού χώρου Crescent 1xGU10 Spot Ανθρακί D:90x90x130mm (80206044)” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Απλίκα Εξωτ. Χώρου LED Adjustable Ανθρακί Delos
€109,00
Παράδoση 3 έως 10 ημέρες
Κωδικός προϊόντος:
4256700
Κατηγορίες: Στεγανές Απλίκες, Φωτισμός εξωτερικού χώρου
Ετικέτες: DELOS, LED modules, viokef, Απλίκες Τοίχου
Περιγραφή
Απλίκα Εξωτ. Χώρου LED Adjustable Ανθρακί Delos της εταιρίας VIOKEF.
Χαρακτηριστικά
| Μήκος | L:179 |
|---|---|
| Ύψος | H:154 |
| Χρώμα | ΑΝΘΡΑΚΙ |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED modules |
| Κατανάλωση (watt) | 10W – 742 Lm |
| Απόδοση Φωτεινότητας (Lumens) | 742 Lm |
| Θερμοκρασία LED (Kelvin) | 3000K |
Επιπλέον πληροφορίες
| Χρώμα | Ανθρακί |
|---|---|
| Τύπος | LED |
| Kelvin | 3000K – Θερμό |
| Χώρος | Εξωτερικού χώρου |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Κατασκευαστής | Viokef |
Αποστολή & Παράδοση

Ταχύτητα και συνέπεια
Κάθε παραγγελία σας, για εμάς είναι μοναδική και η εξυπηρέτηση της είναι προτεραιότητα μας.


